DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dalin pamjet e para nga filmi i ri i Angelina Jolie

Shpërndaje

Kanë dalë pamjet nga filmi më i ri i Angelina Jolie,  “Those Who Wish Me Dead”.  Filmi i cili i përket kategorisë thriller është bazuar në romanin e Michael Koryta  të vitit 2014, del në kinema dhe në HBO Max më 14 maj.

Në imazhet e siguruara nga “People” Jolie interpreton Hannah, një grua e cila ende vuan traumën e humbjes së tre jetëve që nuk arriti t’i shpëtonte dot nga një zjarr.

Filmi, me regji nga i nominuari për “Oscar”, Taylor Sheridan, tregon Hannah që njihet me një djalë të vogël, 12- vjeçar dhe papritmas bëhet engjëlli i tij mbrojtës. Të dy përfshihen dhe përballen me aventura nëpër terrene të pazakonta.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *