DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Netflix / 30 milion dollarë për dokumentarin mbi jetën e  Kanye West

Shpërndaje

Sipas ‘’Billboard’’ Netflix ka mbledhur 30 milion dollarë për një dokumentar për Kanye West i cili pritet të shfaqet brenda këtij viti si një seri me disa pjesë.

Dokumetari do të ketë detaje dhe të pathëna nga jeta e reperit miliarder për më shumë se 20 vjet.

Një burim i tha ‘’Billboard’’ se gjigandi i transmetimit fitoi projektin e tyre nga ‘’Time Studios’’ për mbi 30 milion dollarë.

Sidoqoftë, një tjetër person i brendshëm informoi ‘’Variety’’ se kjo “nuk është një shifër e saktë”,

 

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *