DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë ndarë? Detaji që ngriti dyshime

Shpërndaje

Aludimet për ndarjen e Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez vazhdojnë të qarkullojnë në rrjet. Këtyre aludimeve u ka dhënë më shumë zë edhe një postim i fundit i Jennifer Lopez në Instagram, ku këngëtarja është parë pa unazën e fëjesës.

Bëhet fjalë për unazën që i ka dhuruar Alex Rodriguez dhe e cila mendohet se kushton rreth një milion dollarë.

51-vjeçarja, aktualisht po shijon pushimet në Republikën Dominikane, në të njëjtin ambient ku pak javë më parë u fotografua nga paparacët duke u përqafuar me Alex.

Fansat e Lopez nxituan të theksonin në komente se ajo nuk kishte unazën e saj të fejesës, e cila çoi edhe më tej në spekulime rreth gjendjes së marrëdhënies së saj me të fejuarin, Alex Rodriguez.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *