DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Nënë për herë të tretë, Emina Çunmulaj zbulon gjininë e fëmijës në mënyrën më të veçantë

Shpërndaje

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj ka ndarë me të gjithë fansat lajmin e bukur se është në pritjen e ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të tretë.

Lajmin e ka bërë të ditur ajo vetë në rrjetin social Instagram, me anë të një foto shumë të bukur, ku Emina shfaqet me barkun e rrumbullakosur së bashku me dy vajzat e saj.

“Mezi po presim të takojmë vëllain e vogël” – shkruhet në truporen që mbajnë veshur Emina me vajzat

“Djali i vogël është rrugës dhe ne jemi shumë të gëzuar”, shkruan përkrah fotos modelja e njohur.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *