DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Gjithmonë në formë , ja sa vjeç bën sot Genta Ismajli

Shpërndaje

Një nga këngëtaret më të pëlqyera në mbarë trojet shqiptare, Genta Ismajli feston sot ditëlindjen e saj të 37-të.

Pavarësisht se vitet kalojnë ajo vazhdon të mbetet po e njëjta vajzë e bukur dhe plot energji pozitive siç ka qenë në fillimet e debutimeve të saj të para në skenë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Në këtë ditë të veçantë të lindjes, urimet nga fansat dhe miqtë e saj më të mirë nuk kanë munguar. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa nga urimet e ëmbla që ka marr.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *