DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pak muaj pas ardhjes në jetë të vajzës, Gigi Hadid ia doli të rikthejë fizikun perfekt

Shpërndaje

Vetëm pak muaj pas lindjes së Khai-t, Gigi Hadid ia doli të rikthejë fizikun perfekt. Supermodelja është fotografuar në New York, e veshur me një bluzë me bark jashtë, duke i lënë të gjithë të befasuar me format e saj.

Së fundmi, modelja ka ndryshuar edhe look duke i kthyer flokët në të kuqe. Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë në shtator të vitit të shkuar. Çifti i famshëm u bekuan me një vajzë, e cila erdhi në jetë në fermën e familjes Hadid.

Modelja po e shijon në maksimum mëmësinë dhe në të njëjtën kohë po rikthen format e saj perfekte, për të qenë sërish gati për projekte të mëdha në fushën e modelingut.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *