DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

15 çanta të guximshme pranverore për tu blerë që tani

Shpërndaje

Nëse ka një trend që dizajnerët mund të bien dakord për pranverën, është kthimi i çantave shkëlqyese, me ngjyra dhe të guximshme.

Në nuanca të  ndryshme e të ndritshme, shumëllojshmëria e  modeleve varion nga çantat Barbie-rozë të Balenciaga dhe Jacquemus te mentja e Chloé dhe e verdha e Prada-s.

Me çanta dore me strukturë të ndërlikuar, Loewe, Valentino, Bottega Veneta dhe Molly Goddard sjellin magjinë në ekstreme të reja.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *