DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Dua Lipa imazhi kryesor i markës së parfumeve “Yves Saint Laurent”

Shpërndaje

Dua Lipa është sërish imazhi kryesor i markës së parfumeve “Yves Saint Laurent”.

“Mos kini frikë nga liria juaj,” dëgjohet duke thënë Lipa në reklamën e parfumit ‘’Libre’’ në të cilën shfaqet duke u ngjitur shkallëve drejt majës së një ndërtese, ku edhe e largon xhaketën nga trupi dhe qëndron e zhveshur e drejtuar nga qyteti.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

“Pranvera është këtu bashkë me reklamën time të re për @yslbeauty #LIBRE”, ka shkruar Lipa në mesazhin e saj, duke lancuar kështu fushatën e re të linjës kozmetike.

Dua Lipa imazhi kryesor i markës së parfumeve “Yves Saint Laurent” 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *