DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Pas ndarjes nga jeta të princit Philip, Meghan vendos të ndryshojë marrëdhëniet me familjen mbretërore

Shpërndaje

Ndarja nga jeta e princit Philip ka bërë që Meghan Markle dhe Harry të bashkohen me familjen mbretërore dhe të lënë pas krahëve të paktën për momentin, deklaratat e forta kundër pallatit mbretëror në intervistën me Oprah. Mediat e huaja raportojnë se Meghan ka vendosur të falë familjen mbretërore pas vdekjes së princit Philip dhe të lërë mënjanë pakënaqësitë.

Sipas mediave ajo e ka lënë në dorë të Harry-t nëse duhet të marrë pjesë në funeralin e gjyshit, madje e ka inkurajuar të shkojë pranë familjes për t’i qëndruar afër në këtë moment të vështirë.

Pas ndarjes nga jeta të princit Philip, Meghan vendos të ndryshojë marrëdhëniet me familjen mbretërore 1 “Meghan po e mbështet Harry-n në këtë moment. Ajo e la në dorën e tij nëse duhet të marrë apo jo pjesë në funeral. Meghan mendon se në këtë moment të vështirë familja duhet të qëndrojë e bashkuar dhe të lënë pas pakënaqësitë. Këtë do të donte edhe princ Philip dhe ajo dëshiron t’i falë e të vazhdojë përpara”- ka thënë një burim për Mailonline. Vetë Meghan nuk do të udhëtojë drejt Britanisë, për faktin se është shtatzënë, por edhe që nuk dëshiron të jetë në qendër të vëmendjes.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *