DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

14 ide si ti vishni streçet në një mënyrë krejt moderne këtë pranverë

Shpërndaje

Të gjithë keni streçe në dollapin tuaj, të cilat shpesh i përdorni ose për aktivitet fizik, vrap apo shëtitje në natyrë. Por këtë pranverë streçet mund ti vishni edhe në një mënyrë shumë moderne duke i kombinuar në mënyrën e duhur dhe duke i dhënë shumë dukje dhe stil veshjes suaj. Një veshje e tillë do ju bëj t’ju lexohet qartë eleganca dhe silueta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by the shop twin (@theshoptwin)

Sa i takon ngjyrave, ju e keni të njohur se ky sezon është zhvendosur drejt ngjyrave të freskëta e të buta. Nuancat e ngjyrave pastel, rikthehen përsëri në mënyrë shumë popullore që prej viteve ‘80-të.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stacie. (@missy_elz)

Këto fotografi janë doza e duhur e frymëzimit se si ju mund t’i kombinoni streçet këtë pranverë dhe të dukeni mrekullisht bukur.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *