DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Katy Perry: Të bëhesha nënë , vendimi më i mirë i jetës sime

Shpërndaje

Katy është një prej artisteve më të vlerësuara në industrinë e muzikës. Ajo dhe Orlando Bloom u bënë prindër në gusht të vitit të kaluar, dhe që prej atëherë përpiqen të shijojnë sa më shumë momente të bukura në familje me njëri tjetrin dhe vogëlushen e tyre.

Gati tetë muaj pasi solli në jetë vajzën e saj, Katy Perry ka rrëfyer se ndihet e lumtur për mëmësinë.

“Nuk kam përjetuar asnjë ndjenjë si ajo kur pashë për herë të parë vajzën time. Ishte dashuria që kam kërkuar përherë…Jam shumë e lumtur që nuk e humba atë mundësi. Ka qenë gjëja më e mirë që kam bërë në jetën time”, tha këngëtarja.

Këngëtarja u shfaq ditë më parë në plazh me vogëlushen e saj Daisy Love dhe bashkëshortin.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *