DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Fashion

12 xhaketë-këmisha utilitare dhe trend për pranverën 2021

Shpërndaje

Utilitare sa një xhaketë dhe e lehtë sa një këmishë. Kjo është këmisha-xhaketë e cila është një trend i vërtetë për pranverën 2021. Mund të gjendet në ngjyra dhe materiale të ndryshme dhe është e përshtatshme për tu veshur edhe në mbrëmjet e freskëta të verës.

Dhe ndërsa ‘stili i rrugës’   dhe veshjet komode po mbretërojnë  në mënyrë supreme në të gjithë botën – nga Hamburgu në Paris, nga Milano në Londrën e Jugut; ky është momenti që duhet ta keni një këmishë-xhaketë të tillë në gardërobën tuaj.

Mund të vishen me xhinse, pantallona të shkurtra, fund apo edhe fustan dhe do t’ju bëj të dukeni shumë bukur. Galeria e mëposhtme  nga ‘Marie Claire’ sjell 12 ide të një këmishe-xhaketë të tillë:

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *