DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Mes regjizurës dhe aktrimit, Angelina Jolie rrëfen planet për karrierën

Shpërndaje

Me intervistën e saj të fundit në “Entertainment Weeky” për promovimin e filmit “Those Who wish me Dead”, Angelina Jolie ka rrëfyer edhe detaje nga jeta e saj si nënë e gjashtë fëmijëve.

Ylli i kinematografisë ka rrëfyer se edhe pse e dashuron regjizurën, nuk mund t’i përkushtohet me kohë të plotë këtij pasioni të hershëm pasi i duhet të jetë prezentë në shtëpi për tu kujdesur për fëmijët e saj, sidomos pas dinamikave dhe raportit aktual që ajo ka me babain e tyre , aktorin Brad Pitt.

“Kam nevojë që të bëj punë që të mos kërkojnë shumë impenjime, dhe të jem sa më shumë e pranishme në shtëpi”, – ka thënë ajo.

Angelina është shprehur se dëshiron të kthehet në shesh-xhirim për filmat aksion dhe ta vazhdojë karrierën e saj. Pak kohë më parë në një intervistë  për ‘’Vogue’’ ndërsa u pyet nëse e kishte përjetuar momentin më të mirë në karrierë e në jetë, ajo u shpreh:  “Unë jam duke pritur me padurim të pesëdhjetat – e ndjej se do të bëj hapin tim të madh në të pesëdhjetat e mia.’

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *