DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Kendi i Filmit dhe Letërsisë

“La Casa de Papel‘’ shtyn datat e transmetimit, zhgënjehen fansat

Shpërndaje

Një nga serialet më të dashura për publikun, ‘La Casa de Papel’  i cili pritej të vinte me edicionin e tij të 5-stë këtë pranverë, ka shtyrë datat e publikimit. Netflix ka njoftuar se seriali do të jetë në transmetim në fund të vitit 2021.

Regjizori Alex Pina, premton edhe në këtë sezon dozën e duhur të aksioneve duke mbajtur në tension të gjithë shikuesit.“ La Casa de Papel 5” fillon aty ku mbaron sezoni i shkuar.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *