DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

New Trends

Veshjet më të mira nga tapeti i kuq në Oscars 2021 (FOTO)

Shpërndaje

Asgjë nuk garon me ‘Oscars’, e cila është ceremonia më e rëndësishme dhe më e ndjekur në nivel global, por edhe një ngjarje e rëndësishme botërore e modës dhe stilit.
Një ngjarje krejtësisht personale e kryer në vende të dyfishta për t’iu përmbajtur masave paraprake të sigurisë COVID-19, eventi i shfaqi yjet e shoubizit në një mënyrë që nuk i kemi parë më shumë se një vit. Ashtu si yjet e epokës së artë përdorën personazhet e tyre në ekran për të sjellë fantazi për shikuesit gjatë kohërave të vështira, të ftuarit e mbrëmjes së djeshme dukeshin të vendosur për të rikthyer elegancën dikur sinonim të ekranit të madh.
Eventi përshkruhej nga ndjenja e madhështisë që e ka përcaktuar ngjarjen për dekada, ku secili yll kishte mënyrën e tij për t’iu qasur konceptit të “veshjes glamuroze të Oskareve’’.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *