DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Megan Markle vendos të lindë në shtëpi, arsyeja pse nuk duan që vajza e tyre të quhet Diana

Shpërndaje

Harry e Meghan, së shpejti presin të bëhen prindër për herë të dytë këtë pranverë. Sipas të gjithave burimeve Dukesha e Sussex ka vendosur që beben e saj ta sjellë në jetë në shtëpinë e tyre në Montecito. “Meghan po planifikon të lindë beben në shtëpinë e tyre të bukur në Kaniforni. Është e paqartë nëse Meghan dhe Harry do të tregohen shumë privatë ose do ta bëjnë publike ardhjen në jetë të bebes. Tani ata nuk kanë pse të zbatojnë protokollin”- kanë thënë burime pranë ciftit.

Sipas mediave Meghan Markle dhe princ Harry ende nuk kanë vendosur për emrin e vogëlushes, por sipas burimeve e sigurt është që ajo nuk do të mbajë emrin e gjyshes së saj, Diana.

Sipas mediave kjo zgjedhje e çiftit vjen pasi ata nuk duan që vogëlushja e tyre të ketë vëmendje dhe presion të shtuar publik.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *