DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Atletet e Kanye West dalin në ankand për 1.8 milionë dollarë

Shpërndaje

Atletet Nike Air Yeezy të dizajnuara nga Kanye West kanë dal në shitje në ankand për një shifër rekord prej 1.8 milionë dollarë.

Ryan Chang, koleksionisti nga Nju Jorku i cili nxori atletet e West në treg, është shumë i lumtur për këtë rekord të ri historik. Ndërkohë së fundmi është njoftuar se jeta dhe karriera e reperit të njohur do të jetë pjesë e një dokumentari të ‘Netflix’. Dokumetari do të përmbajë detaje dhe të pathëna nga jeta e reperit miliarder  në 20 vitet e fundit.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *