DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Adele zbulon pyetjen zemërthyer që i kishte bërë i biri 8-vjeçar pas divorcit

Shpërndaje

Ne nje interviste per kopertinen e ”Vogue”, Adele ka thyer heshtjen e saj për divorcin nga Simon Konecki, ne vitin 2019.
Ish-çifti, të cilët ishin në lidhje për shtatë vjet dhe ishin të martuar për dy vite, janë prindër të nje djali 8-vjeçar, te quajtur Angelo.

Ne kete interviste për “American Vogue” , Adele ka kujtuar momentin prekës gjate divorcit kur Angelo e pyeti atë: “A nuk e do ti më babanë tim?”.

Adele zbulon pyetjen zemërthyer që i kishte bërë i biri 8-vjeçar pas divorcit 1Nder te tjera, Adele tha se shpreson që albumi i saj i ri, në të cilin ajo këndon për divorcin e saj, do të ndihmojë Angelon që kurë të rritet edhe pak, ta kuptojë se çfarë vertete ndodhi.

Pavarësisht ndarjes së tyre, Adele nuk është penduar per martesen me Simon, duke thënë se zgjodhi ‘personin e përsosur’ për të pasur një fëmijë.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *