DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Agnesa Vuthaj mahnit me fotot nga Maldivet

Shpërndaje

Bukuroshja e njohur shqiptare, Agnesa Vuthaj, ka vendosur që së fundmi ti dhuroje vetes disa ditë pushimi.

Për këtë ajo ka zgjedhur një destinacion të largët, pikërisht Ishujt Maldive.

Ish-missi, e cila është shumë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, ka publikuar në Instagram disa fotografi nga momentet e këndshme që po shijon atje.

Agnesa duket mjaft e freskët dhe në top formë, teksa shijon pushimet e hershme të majit.

Ajo ka vendosur që keto dite ti kaloje larg aktiviteteve të përditshme.

Agnesa Vuthaj mahnit me fotot nga Maldivet 1

Agnesa Vuthaj mahnit me fotot nga Maldivet 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *