DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Inspiration

Aktori dhe Producenti Sean Penn ne Ukraine per nje dokumentar ne lidhje me situaten aktuale

Shpërndaje

Aktori dhe Producenti Sean Penn ndodhet ne Ukraine per te bere nje dokumentar ne lidhje me ngjarjet e fundit qe kane shqetesuar gjithe boten. Aktori zhvilloi nje takim edhe me presidentin Volodymyr Zelenskiu. Zyra e presidences se Ukraines e falenderon aktorin per kurajon dhe per gjithe cfare po ben ne keto momente te veshtira.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *