DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Aktori Will Smith do të publikojë në shtator librin e tij të parë

Shpërndaje

Aktori  amerikan Will Smith pritet të publikojë në muajin shtator një libër autobiografik që nga fëmijëria e deri tek rolet e tij të njohura. Aktori fitues i shumë çmimeve, zbuloi titullin dhe kopertinën e autobiografisë së tij në Instagram dhe faqen e tij të internetit. Kopertina përmban një portret të aktorit të njohur ndërsa titulli do të mbajë emrin e tij, Will.

“Ka qenë një punë e realizuar me shumë dashuri. Kam punuar për dy vite radhazi dhe tani është gati”, u shpreh Smith në një video të postuar në rrjetet sociale teksa ndau lajmin e gëzueshëm.

Në këtë libër ai do të trajtojë historinë e tij personale që nga fëmijëria e tij në Filadelfia e deri tek rolet e tij ikonike në filmat si The Fresh Prince of Bel-Air, Ali dhe Hitch.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *