DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Akuzat se goditi Yolanda Hadid, Zayn Malik po hetohet në kushte shtëpie

Shpërndaje

Ish-këngëtari i “One Direction”, Zayn Malik, nuk e ka mohuar ta ketë ofenduar verbalisht Yolanda Hadidin – nënën e partneres së tij, incident për të cilin ai po hetohet në kushtë shtëpie dhe që u bë shkaku i ndarjes së tij nga supermodelja  Gigi Hadid.

Edhe pse Yolanda ka pretendon se është goditur nga Malik, 28-vjeçari është  deklaruar fajtor për një akuzë për shqetësim emocional.

Mësohet se tensionet mes Zayn Malik dhe Yolanda Hadid nisën nga një foto e publikuar nga kjo e fundit ku shihej fytyra e vajzës së tij, Khai-t.

Ylli i muzikës nuk i kundërshtoi akuzat për shqetësim dhe gjithashtu pranoi të mos kishte më asnjë kontakt me Yolanda Hadid.

Në një deklaratë të postuar në llogarinë e tij zyrtare në Tëitter, këngëtari ka shkruar se ky incident duhet të mbetet çështje private, duke thënë se nuk dëshiron të hsprehet në public në lidhje më këtë situatë.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *