DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Albumi i ardhshëm i Adele do të jetë një reflektim i perjetimeve te saj në jetën personale

Shpërndaje

Adele, ka vendosur që albumi i saj i ardhshëm, te jete nje reflektim i perjetimeve te saj në jetën personale.

33-vjeçarja, e cila i ka kaluar këta 12 muajt e fundit duke u fokusuar tek vetja dhe jeta personale, është e lumtur të rikthehet në qendër të vëmendjes së publikut.

“Adele ka qenë shumë e zënë duke u fokusuar në shëndetin e saj fizik dhe mendor, si dhe ka kaluar muaj të tërë në studio incizuese duke realizuar albumin e saj të ri”, ka deklaruar një burim i afërt me këngëtaren britanike.

Mendohet se disa nga kenget janë inspiruar nga ndarja e Adeles nga bashkëshorti.

Se fundmi, kengetarja ka shprehur interesin per tu angazhuar ne projekte kinematografike. 

Adele është një nga artistet më te vleresuara ne industrine e muzikes dhe shquhet për baladat muzikore, të shndërruar në hite anembanë botës.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *