DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Alex Rodriguez po nis një romancë të re

Shpërndaje

Pas ndarjes nga J.Lo, Alex Rodriguez duket se është gati për një lidhje të re. Një përfaqësues i Bensimon konfirmoi për Page Six se ai dhe showgirl Kelly Bensimon kanë qenë në kontakt.

“Kanë pasur një marrëdhënie flirtuese gjatë dy muajve të fundit,” thotë përfaqësuesi i Bensimon. “Ajo mendon se ai është simpatik dhe një zotëri i vërtetë.”

“Alex i ka kërkuar asaj të dalin bashkë më shumë se një herë, megjithëse ajo nuk ka dalë në një takim me të.” – shtoi media e njohur.

Benismon është një ndërmjetëse e pasurive të paluajtshme, ndërsa Rodriguez është një investitor i pasurive të paluajtshme.

“Ata kanë miq të përbashkët dhe ajo ka folur me të për pasuri të paluajtshme”, -shtoi përfaqësuesi i Bensimon.

Bensimon ka shitur mbi 100 milionë dollarë pasuri të paluajtshme këtë vit. Ajo përfaqëson pronat në qytetin e Nju-Jorkut, Hamptons, Florida dhe Evropë.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *