DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebit

Shpërndaje

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha do të bëhen prindër për herë të dytë. Edhe pse i mohuan zërat për një shtatzëni të mundshme pak kohë më parë, fotografitë e fundit të postuara nga Andrra tregojnë se ajo është në javët e fundit të shtatzënisë dhe se Ansi do të bëhet me vëlla.

Nëpërmjet një foto, ku dallohet barku dukshëm i rritur, bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha ka shprehur gëzimin që po përjeton familja për bebushin që po vjen.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrra Destani (@andrradestani)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *