DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Angelina Jolie dhe The Weeknd fotografohen sërish bashkë. Ç’po ndodh mes tyre?

Shpërndaje

Angelina Jolie dhe The Weeknd u fotografuan ndërsa darkuan së bashku për më shumë se dy orë e gjysëm në një restorant luksoz në Santa Monica.
Pas darkës dyshja u larguan së bashku dhe vazhduan për në pallatin e tij Bel-Air me vlerë 70 milionë dollarësh.

Jolie u pa e veshur me një pallto të zezë që e kishte kombinuar edhe me një çantë Yves Saint Laurent.

Kjo është hera e dytë që Jolie dhe The Weeknd u shfaqën bashkë publikisht, pas takimit më 30 qershor.

Mediat kanë aluduar edhe për një romancë të mundshme, megjithëse deri më tani nuk ka asnjë koment nga dyshja.

Angelina Jolie dhe The Weeknd fotografohen sërish bashkë. Ç'po ndodh mes tyre? 1

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *