DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Star Talent

Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në ‘Junior Eurovision Song Contest 2021’

Shpërndaje

Anna Gjebrea, vajza e moderatorit dhe kantautorit të njohur Ardit Gjebrea është shpallur fituesja e Festivalit të Fëmijëve në RTSH dhe, pritet të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion 2021.

Anna Gjebrea do të përfaqësojë Shqipërinë në 'Junior Eurovision Song Contest 2021' 1“Nuk mund ta shpjegoj me të vërtetë se çfarë ndjeva kur emri im u shpall fitues i Junior Fest në Shqipëri sonte. Unë jam me të vërtetë e lumtur që do të përfaqësoj vendin tim në Junior Eurovision Song Contest 2021 dhe do të bëj çmos! Faleminderit Zotit! Faleminderit RTSH për këtë mundësi”, shkruan Anna në Instagram-in e saj.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *