DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Art & Culture

Anxhela flet për eksperiencën në Eurovision:E shijova shume

Shpërndaje

Mbrëmë është mbajtur nata finale e Eurovision 2021 në Rotterdam të Holandës.

Shqipëria, e cila këtë vit u përfaqësua nga Anxhela Peristeri, beri nje paraqitje shume te mire.

Anxhela Peristeri, e ndezi skenën e Eurovision-it dhe u shpreh e lumtur që ishte pjesë e këtij kompeticioni.

Ajo tha se do ta mbajë mend gjithë jetën, ndërsa deklaroi se eshte e mërzitur që nësër nuk do të jetë duke performuar në atë skenë.

Ajo së fundmi ka bërë një postim në rrjete sociale duke treguar më shumë për eksperiencën që ka kaluar këto ditë e po ashtu edhe ka falënderuar të gjithë për mbështetjen.

Une e di se kush jam ,me cfare po paraqitem dhe cfare meritoj dhe ate qe me shume doja e mora pa kursim! Dashurine tuaj. Ju falenderoj qe ishit krenare per mua”

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *