DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Anxhela Peristeri shkëlqyen në provën e saj të parë për Eurovizion

Shpërndaje

Anxhela Peristeri ka shkëlqyer në provën e saj të parë për Eurovizion duke rrëmbyer vëmendjen dhe duartrokitjet e stafit, fansave dhe gazetarëve.

Kanali zyrtar i Eurovision ka publikuar një pjesë nga performanca e Anxhelës gjatë provave dhe i ka lënë të gjithë pa fjalë. Jo vetëm në vokal, por edhe në paraqitje Anxhela duket madhështore.

Anxhela do të ngjitet në skenën e “Eurovision” në natën e dytë, më 20 maj dhe do të jetë e 11-a në radhë për të kënduar.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eurovision Song Contest (@eurovision)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *