DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Archie feston për herë të pare ditëlindjen!

Shpërndaje

Nje urim i ngrohte vjen nga Familja Mbreterore per djalin e Princ Harry dhe Meghan Markle ne ditelindjen e tij te pare.

“Gëzuar ditëlindjen Archie Mountbatten-Windsor, i cili po feston sot ditëlindjen e tij të parë!”, shkruan në Twitter Buckingham Palace, që e shoqëron me një fotografi të takimit të mbretëreshës, Archie-t, Harry-t, Meghan-it dhe nënës së saj, vitin e kaluar.

Vëllai i madh i Harry-t, princi William dhe babai i tyre, princi Charles, gjithashtu uruan Archie-n.

Archie Harrison Mountbatten-Windsor është i shtati në përputhje me fronin pas Charles, William, tre fëmijëve të William-it dhe Harry-t.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *