DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Ardit Gjebrea infektohet me COVID-19, ja çfarë do të ndodh me ‘’E Diela Shqiptare’’

Shpërndaje

Edhe prezantuesi shqiptar, Ardit Gjebrea është infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ikona e televizioneve shqiptare me anë të një postimi në Instagram.

Arditi ka treguar se është në ditën e dytë , por është në gjendje të mirë shëndetësore me temperaturë jo shumë të lartë.

“Dita e dytë – pozitiv. Nuk po obobo-hem sepse me temperaturë jo shumë të lartë jam. E ç’mund të bëjë njeriu i mbyllur në shtëpi. Mendon gjithmonë për punën dhe në fakt, me gjithë vështirësitë që na përball koha, na zhvilloi instiktin e gjetjes së alternativës, që në këtë rast do të thotë: E diela Shqiptare do të zhvillohet të dielën, sigurisht bashkë, por nga shtëpia”, ka shkruar ai.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *