DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri paralajmërojnë projektin e ri muzikor

Shpërndaje

Në prag të lancimit të albumit të saj më të ri “Pop Art”, Arilena Ara ka zbuluar edhe nje nga emrat e tjere te medhenj te muzikes me te cilin do te jete ne bashkepunim.
Bëhet fjalë për një projekt muzikor  te perbashket me këngëtaren , Dafina Zeqiri, me të cilin do ta ndajë një nga 13 këngët e albumit të saj të ri.

Dy artistet e skenes kanë publikuar së fundmi një fotografi të përbashkët në rrjetin social Instagram, ku kanë paralajmeruar se kënga e tyre e re do te lancohet shume shpejt.

“Më shpejt nga sa mund ta prisni”, shkroi Arilena Ara në mbishkrimin e fotografisë së publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Në albumin “Pop Art”, Arilena do të ketë bashkëpunime edhe me emra tjerë të njohur te muzikes si: Noizy, 2po2 apo edhe Gjon’s Tears’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *