DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Aurela Gaçe bën dedikimin e ndjerë për të ëmën: Ne u rritëm nga një grua e dhimbsur

Shpërndaje

Ndërsa ka publikuar një fotografi së bashku me nënën e saj në rrjetet sociale, Aurela Gaçe ka bërë edhe një dedikim shumë të ndjerë për ditëlindjen e saj ku shpreh gjithë falënderimet dhe vlerësimet për të.

“Gëzofsh edhe 100 ditëlindje pranë nesh ma. Ne, 3 fëmijët e tu, u rritëm nga një grua e fortë, e dhimbsur në të njëjtën kohe, zemërgjerë, luaneshë kur duhej ,e lirë në shpirt e në mendje.

Se kisha parë kurrë të qante ne syrin tonë, derisa iku ne emigrim vetëm 14 vjeç, vëllai i vetëm, me gomone ….e më vonë motra 15 vjeç…vetëm atëherë e pashë të thyhej…. ‘’ shkruan ndër të tjera  Aurela në postimin e saj.

 

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *