DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Aurela Gaçe feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush këngëtarja

Shpërndaje

Këngëtarja Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen dhe pse disa nuk mund ta besojnë, mbush plot 46 vjeç.

Vetë këngëtarja ka zgjedhur të tregojë moshën pa u kompleksuar, teksa i bën vetes një urim.

“Sot ,46 . Dikur, në çdo Tetor të ri, i vendosja vetes disa pikësynime .Tani ,jo më!
E vetmja gjë që dua është te jem shumë gjatë për të jetuar e gëzuar jetën prane vajzave te mija, ti shoh teksa rriten e të jem aty për to ashtu si prindërit e mi akoma janë per mua….Të jem pranë familjes time e te vazhdoj të jap tek ju dhuratën me te cilën me pajisi Zoti , këngën, muzikën.
Ky nuk eshte pikësynim. Kjo eshte dëshirë . Rritet njeriu e fillon mendon e përjeton ndryshe. Prandaj i thone “çdo gjë vjen me moshë”  ,tani vonë e kam kuptuar .Adoleshente përjetë”, shkroi Aurela krahas një fotoje ku shfaqet shumë në fromë dhe plot energji.

Të shumta janë urimet që këngëtarja ka marrë nga ndjekësit në këtë ditë të shënuar për të.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *