DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Art & Culture Showbiz

Ava Max publikon videoklipin e kenges me te re “Kings & Queens” (VIDEO)

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max sapo ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Kings & Queens”

Kënga është mjaft ritmike dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip. Ndërsa paraqitja e Ava Max eshte si gjithmonë mjaft interesante.

Këngëtarja dhe kompozitorja tashmë e njohur, mori famë të menjëhershme me këngën “Sweet but Psycho”, këngë e cila qëndroi në krye të toplistave në 17 shtete të botës.

Ava Max është një tjetër emër shqiptar që po bën krenar popullin tonë me arritjet muzikore në arenën ndërkombëtare.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *