DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Babi Zayn gdhend përgjithmonë në lëkurë vogëlushen Khai

Shpërndaje

Edhe pse Gigi Hadid dhe Zayn u bënë prindër më shumë se 4 muaj më parë, supermodelja vetëm pak ditë më parë i dha fund pritjes për të bërë publike emrin e vogëlushes.

Supermodelja e zbuloi emrin unik në një mënyrë shumë delikate – duke shtuar fjalët “Mamaja e Khai” në bion e saj të Instagramit në 21 janar.

Së fundmi Zayn në një postim në rrjetin social Instagram ka zbuluar se e ka bërë tatuazh emrin e vajzës, por në gjuhën arabe.

Ndonëse nuk e ka bërë të qëllimshëm postimin, por në imazhet e ndara fansat menjëherë e vërejtën detajin; praninë e një tatuazhi të ri me emrin KHAI.

Gigi dhe Zayn duket se janë duke kaluar një periudhë shumë të lumtur tanimë që janë bërë prindër.

Babi Zayn gdhend përgjithmonë në lëkurë vogëlushen Khai 1

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *