DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Fashion

BAFTA TV 2021: Kush u vesh më bukur në parakalimin mbi tapetin e kuq

Shpërndaje

Pas një viti të vështirë pandemik ndarja e çmimeve prestigjioze “Bafta Television Awards”, bashkoi fizikisht emra të njohur të televizionit në Londër.

Parakalimi i yjeve në tapetin e kuq ishte po ashtu një ngjarje në vetvete; një ngjarje që solli një shije të modës dhe stilit britanik, por jo vetëm.

Siç është traditë, fotogaleria e mëposhtme ju sjell pamjet më të shquara dhe të bukura nga nata e madhe.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *