DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Uncategorized

Bastiset hoteli ku qendronte kryeminsitri Rama në Francë. Urdhër arresti ndërkombëtar?

Shpërndaje

Burime për mediat raportojnë se është bastisur hoteli në Francë ku qëndronte kryeministri shqiptar Edi Rama. Nuk dihet nga cila gjykatë ka ardhur ky urdhër për bastisjen e hotelit dhe arsyet e këtij aksioni. Policia ende nuk ka dalë në një deklaratë zyrtare se sa është numri i të arrestuar nga ky operacion policor. Po ashtu nuk dihet nëse kjo bastisje vjen si pasojë e ndonjë hetimi ndërkombëtar dhe cila është lidhja mes kryeministrit shqiptar dhe kësaj ngjarjeje.

Po ashtu mësohet se të dhënat po hetohen nga ekspertët e departamentit të luftës kundër krimit të organizuar.

(Lajmi në përditësim)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *