DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bebe Rexha shkelqen në shfaqjen “RuPaul’s Drag Race”

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, njoftoi fansat pak ditë më parë për arseyn se pse gjatë këtyre ditëve ka munguar në aspektin e prurjeve të reja muzikore.

Ajo u shpreh se do të jetë gati ta lansojë albumin e saj të ri, sapo bota të jetë në një gjendje më të mirë dhe e rikuperuar nga kriza që ka shkaktuar coronavirusi.

Ndërkohë, artistja shqiptare po vazhdon të jetë pjesë e ngjarjeve online dhe organizimeve në distancë.

Së fundmi, Bebe Rexha ka qenë pjesë e spektaklit të famshëm televiziv “RuPaul’s Drag Race”, ku ka sfiluar me një veshje tejet të veçantë.
Bebe Rexha shkelqen në shfaqjen “RuPaul’s Drag Race” 1Bebe Rexha shkelqen në shfaqjen “RuPaul’s Drag Race” 2

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *