DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bebe Rexha publikon këngën e re në bashkëpunim me Lil Uzi Vert

Shpërndaje

Bebe Rexha, ka publikuar sot këngën e katërt nga albumi i ri “Better Mistakes” një bashkëpunim me reperin amerikan Lil Uzi Vert. “Die for a man” është lancuar në kanalin zyrtar të Bebe në YouTube dhe është pjesë e albumit të dytë të këngëtares i cili do ta dalë i plotë më 7 maj.

Dyshja e popullarizuar vijnë me një interpretim të mahnitshëm dhe reagimet e fansave ishin të menjëhershme dhe shumë pozitive.

Kujtojmë këtu se përveç bashkëpunimit me Lil Uzi, në album përfshihen edhe disa duete të tjera me Travis Barker, Ty Dolla Sign, Trevor Danier, Rick Ross etj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *