DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Belén Rodriguez dhe Antonino Spinalbese drejt ndarjes?

Shpërndaje

Duket se mes Belén Rodriguez dhe Antonino Spinalbese ka një krizë reale dhe se çifti janë ndarë. Lajmi po bën xhiron e mediave italaine, ndërsa enden nuk ka ardhur konfirmimi nga vetë çifti.

Zërave për një ndarje të mundshme u është bashkuar edhe një status në rrjetet sociale i vetë Belen:

Qëndroni beqarë derisa të gjeni atë personin që, së bashku, nuk ka më frikë nga stuhia sepse do të kërcejë me ju në shi dhe me një lot në fytyrë që nuk do ta vini re për shkak të shiut, ai do të të thotë se ti je gjëja më e bukur që ai nuk po kërkonte, por që thellësisht shpresonte ta gjente”, -shkroi Belén në postimin e saj.

Deri tani nuk dihen ende arsyet që do ta kishin shtyrë çiftin të thonë lamtumirë, por në intervistën e fundit me Verissimo, Rodriguez pranoi me sinqeritet se mes saj dhe Antonino nuk ishte gjithmonë një marrëdhënie me trëndafila dhe lule.

Ai është një person i veçantë edhe nëse ndonjëherë zihemi, ai ka një karakter të fortë. Ai do të dominojë, por është e vështirë për mua”, shpjegoi Belén, por pa përmendur në asnjë çast mundësinë e një krize.

Kjo krizë mes çiftit vjen vetëm pak muaj pas ardhjes në jetë të vajzës së tyre Luna Mari.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Maria Belen (@belenrodriguezreal)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *