DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bella Hadid pozon për fushatën e re të “Victoria’s Secret”

Shpërndaje

Pas suksesit gjatë debutimit të saj të parë në “Victoria’s Secret” në vitin 2016, Bella Hadid ka pozuar për për fushatën më të re të Krishtlindjeve të markës së të brendshmeve. Xhirimet me temën e Krishtlindjeve shfaqin supermodelen si “Alice in Wonderland” duke pozuar me një fund gjigant prej tyli dhe çizme me taka të larta.

Mbretëresha e pasarelës shihet duke u shtrirë në një divan të vendosur në pyll, ndërsa ajo thekson figurën e saj të përkryer fizike.

Bella Hadid pozon për fushatën e re të “Victoria’s Secret” 1Bella dukej më në formë se kurrë më parë në fushatën e Krishtlindjeve ‘Mad For Plaid’ që shënon rikthimin e saj në markën e famshme.

Tradicionalisht, marka është promovuar nga një listë e supermodeleve të profilit të lartë, që njihen ndryshe edhe si ‘Engjëjt’ e “Victoria’s Secret”.

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *