DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bella Hadid shkëlqen në fushatën e re të Calvin Klein

Shpërndaje

Bella Hadid ka dëshmuar edhe një herë se pse është një nga modelet më të paguara në botë. Supermodelja 25-vjeçare  ndau në Instagram disa foto seksi bardh e zi, si pjesë e fushatës së re të Calvin Klein.

Dhe kur vjen fjala për Bella-n, ajo duket se nuk ka nevojë të veshë rroba për t’i shitur ato, pasi ajo duke pozuar për një fushatë të re Calvin Klein të mbështjellë me pesë rripa lëkure të markës – dhe absolutisht asgjë tjetër.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Bella 🦋 (@bellahadid)

Ajo gjithashtu pozoi topless me një palë xhinse të kaltra të markës, duke na treguar kështu se po shkon në hapat e supermodeleve, si Kate Moss dhe Naomi Campbell.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Un post condiviso da Centrefold (@centrefold)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *