DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bella Hadid tregon momentin e sikletshëm në Festivalin e Kanës

Shpërndaje

Edhe pse dukej shume bukur e veshur dhe duke ecur plot vetbesim ne tapetin e kuq, shfaqja e Bella Hadid në Festivalin e Kanës së vitit 2016 paska qene sikletuese per supermodelen.

Modelja zbuloi vetëm së fundmi se është penduar për faktin që zgjodhi një fustan që ishte me shumë sexy sesa duhej.

“Unë dukem shumë seksuale në të gjitha këto foto,” u shpreh Hadid per fustanin e stiluar nga Alexandre Vaulthier.

“Unë isha shumë nervoze nga kamerat, kisha shumë grim dhe isha nervoze për atë të çarë të madhe. Falë Zotit, mendoj se pati vetëm një incident të vogël. Ndihem në siklet për atë moment akoma, edhe pse veshja ishte e mrekullueshme, por thjesht nuk ndihesha vetvetja.”

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *