DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Beteja për kujdestarinë, Brad Pitt ka mbështetjen vetëm të njërit prej fëmijëve

Shpërndaje

Shiloh Pitt, vajza 15-vjeçare e Angelian Jolie dhe Brad Pitt është i vetmi anëtar i familjes që nuk dëshiron t’i kthejë shpinën të atit. Shiloh thuhet se është e dëshpëruar për të takuar sërish babain e saj mes betejës së vazhdueshme për kujdestarinë.

Burimet janë shprehur: “Shiloh është e dëshpëruar për të parë të atin. Por rrethanat e bëjnë të pamundur, përveç një udhëtimi të shpejtë në shtëpinë e tij aty-këtu. Brad u përpoq kaq shumë për t’i rregulluar gjërat, por Maddox dhe madje edhe Pax të dy e fajësojnë atë për pasojat e familjes dhe refuzojnë ta shohin atë.

Është vetëm Shiloh që mbron babanë e saj. Ajo me të vërtetë dëshiron që të gjithë t’i kalojnë Krishtlindjet së bashku dhe e ka të vështirë të pranojë që kjo të mos ndodhë. Brad shpreson që një ditë ai dhe Angelina të gjejnë një mënyrë për të falur njëri-tjetrin dhe për të ecur përpara, për hir të fëmijëve.” – shkruan revista OK.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *