DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz Uncategorized

Beyonce befason adhuruesit, publikon projektin surprizë “Black Parade”

Shpërndaje

Beyonce publikoi nje kenge te re te Premten vone, ne momentet e mbylljes se Juneteenth.

Kenga “Black Parade” beri debutimin ne platformen streaming Tidal.

Gëzuar fundjavën e Juneteenth! Unë shpresoj se do të vazhdojmë të ndajmë gëzim dhe të festojmë njëri-tjetrin, edhe në mes të luftës. Ju lutemi vazhdoni të mbani mend bukurinë, forcën dhe fuqinë tonë” , ka shkruar këngëtarja në Instagram . “” BLACK PARADE ” feston, zërin tuaj dhe gëzimin tuaj dhe do të përfitojne bizneset e vogla në pronësi të njerëzve me ngjyrë.”

Kënga e saj e re del pasi artistët po lëshojnë versionet e tyre të këngëve të protestës në vazhdën e protestave për  vdekjen e George Floyd në Minneapolis, Breonna Taylor në Louisville dhe Rayshard Brooks në Atlanta.

Publikimi i këngës përkon gjithashtu me “Route Black Parade Route” të Beyoncé, një drejtori i bizneseve me pronësi nga njerëzit me ngjyrë që mundësohet nga National Urban League

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *