DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Beyonce e fillon vitin me surpriza për fansat në Instagram

Shpërndaje

Beyonce është një ndër emrat më të shquar të muzikës botërore, e cila ka vite në skenë dhe suksesi i saj nuk është zbehur aspak.

Beyoncé ka çmendur fansatt me postimin e saj të fundit në rrjetet sociale. Ndërsa të gjithë prisnin me padurim ardhjen e 2021, ylli i “Lion King” na befasoi të gjithëve me një video të veçantë në “Instagram”.

Videoja prej katër minutash jo vetëm që nxori në pah momentet e paharrueshme të tyre gjatë vitit 2020, por ajo gjithashtu tregoi edhe disa pamje që nuk i kishim parë deri tani të fëmijëve të saj dhe Jay-Z.

Beyonce e fillon vitin me surpriza për fansat në Instagram 1

Beyonce e fillon vitin me surpriza për fansat në Instagram 2

Beyonce e fillon vitin me surpriza për fansat në Instagram 3

Beyonce e fillon vitin me surpriza për fansat në Instagram 4

Beyonce e fillon vitin me surpriza për fansat në Instagram 5

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *