DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Beyonce feston sot 40-vjetorin e lindjes,vitet vetem i shtojne bukurine

Shpërndaje

Beyonce, Diva e muzikës ndërkombëtare, feston sot 40-vjetorin e lindjes.

Beyonce Giselle Knowles filloi të këndonte në moshën 7-vjeçare.

Ajo  është një nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun ne te gjithe boten,ku përveç zërit të saj të mahnitshëm ajo ka dhe një trup për tu pasur zili. Edhe pse nënë e tre fëmijëve Beyonce mahnit me format trupore. 

Beyonce feston sot 40-vjetorin e lindjes,vitet vetem i shtojne bukurine 1

Beyonce feston sot 40-vjetorin e lindjes,vitet vetem i shtojne bukurine 2

Beyonce feston sot 40-vjetorin e lindjes,vitet vetem i shtojne bukurine 3

Beyonce feston sot 40-vjetorin e lindjes,vitet vetem i shtojne bukurine 4

Beyonce feston sot 40-vjetorin e lindjes,vitet vetem i shtojne bukurine 5

Beyonce feston sot 40-vjetorin e lindjes,vitet vetem i shtojne bukurine 6

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *