DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Lifestyle

‘Big Brother VIP’, termi më i kërkuar në Google nga shqiptarët në vitin 2021

Shpërndaje

Nisi në tetor, por spektakli Big Brother VIP duket është bërë ndër më të shikuarit dhe të komentuarit në rrjet. Sipas statistikave, Big Brother VIP është termi më i kërkuar nga shqiptarët në Google për vitin 2021.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë prezantuesja e këtij spektakli, Arbana Osmani, duke e ndarë me ndjekësit në një postim në Instagram.

“Big Brother VIP është termi më i kërkuar nga shqiptarët në Google për vitin 2021. Dhe të mendosh që nisëm në tetor”, ka shkruar Arbana në postim.

 

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *