DUKE U NGARKUAR

Shkruaj për të kërkuar

Showbiz

Bota gati për një tjetër Lipa! ‘’ Vogue’’ shkruan për motrën e Dua Lipës

Shpërndaje

Revista “Vogue” ka përzgjedhur të veshurat më bukur gjatë javës dhe mes tyre janë dy shqiptaret: Dua Lipa dhe motra e saj Rina. “Vogue” e konsideron Duan si një nga personazhet të veshura më me stil gjatë javës.

Kujtojmë këtu se Dua u shfaq fillimisht me fustanin e zi elegant e më pas me fustanin e shkurtër jeshil gjatë javës ndërsa  ishte duke shijuar pushimet me familjen.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

“Por Dua nuk është e vetmja që ka stil”-shkruan “Vogue”. “Edhe motra e saj Rina është shfaqur shumë elegante me një fund të zi, këmishë të bardhë, korse, këpucë të larta dhe perla në qafë”. Mesa duket bota është gati të mirëpres një tjetër Lipa.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by rina (@rinalipa)

Pjesë e listës me të veshurat më bukur gjatë javës është edhe Kim Kardashian, me veshjen e saj ngjyrë kafe nga koka tek këmbët.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Lër një Koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *